DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Drátěné klece

 

Drátěné klece

Drátěné klece jsou vhodny  pro chov a odchov králíků. Naše klece již od začátku výroby splňují normy EU. Výška klecí je dokonce ještě o téměř 4 cm větší než je norma. Z našeho velkého výběru a možností kombinovat si vybere snad každy chovatel. Klece jsou vhodny jak pro malé chovatele, tak i pro velké. Pro velké nabízíme i úpravy nebo výrobu jiných klecí dle představ zákazníka. Vše je komplet žárově zinkováno pro dlouhou životnost.
Klece mohou být pouze pod přístřeškem, ale doporučujeme alespoň tři strany kryté. Králíkům nevadí zima, ale průvan. Je na výběr ze dvou rozměrů kotců s drátěnými rošty a jednoho rozměru s plastovými rošty.
Drátěné klece s drátěnými rošty jsou na šířku 1000 mm a na hloubku 660 mm nebo 880 mm s výškou kotce 450 mm. S plastovými rošty je šířka 1080 mm, hloubka 630 mm a výška 430mm. Klece je možno mít jednopodlažní, dvoupodlažní s trusníky nebo se spády a třípodlažní pouze s trusníky.  Trusníky a spády jsou vyrobeny  ze sklolaminátu. Trusníky nabízíme vcelku nebo dělené. Na klece je možno připevnit kotiště, ze přední strany, nově z boční strany nebo ze zadní strany klecí. Dále je zde možnost seníků na přední straně plechové nebo uvnitř klecí drátěné. Klece jsou navěšovány na nosnou konstrukci a dá se z nich postavit řada o libovolném počtu klecí. Vše je snadné a rychlé bez šroubování. Šroubují se pouze spády a to každy dvěma šrouby. Pokud je varianta s trusníky, na konstrukci jsou již přidělány lišty, na které se nasouvají trusníky. U varianty s plastovými rošty je možno rošty z klecí vyjmout a očstit mimo klec. 

Druhy samostatných klecí, které lze v sestavě libovolně kombinovat:

  • Klec s dvířky pro kotiště a otvíracím vrchem
  • Klec výkrmová s otvíracím vrchem a pevným předkem
  • Klec výkrmová s otvíracím vrchem a předními dvířky
  • Klec s otvíracími dvířky ze předu a pevným vrchem
  • Klec s otvíracími dvířky a dvířky pro kotiště umístěné ze zadu klece
  • Klec s otvíracími dvířky a dvířky pro kotiště umístěné z boku klece

 

 

Drátěná klec s kotišti z boku.

Kotiště z přední strany, ze sadní je to stejné jak z přední akorád tam nejsou otvory pro zásobník